Cup of Cheljabinsk 3rd Stage ( class C )
played on 24-11-2019 in Cheljabinsk, Russia

Evgenij Panjukov   4d    RU    74Ch    11+/w10    8+/w11    2+/w11    3+/w9    4+/w8    3    8    30    30  
Evgenij Barabanshchikov   10k    RU    74Ch    5+/b3    12+/w2    1-/b11    9+    6+/b3    3    7    30    22  
Maria Borisova   9k    RU    74Ch    10+/w3    9+/w3    11+/w1    1-/b9    13+/w7    3    7    28    20  
Gleb Polovinkin   8k    RU    74Ch    9-/w3    14+/w5    10+/w4    8+/w3    1-/b8    3    6    28    15  
Kristina Adrjushchenko   7k    RU    74Ch    2-/w3    10-/w5    16+/w6    12+/w5    8+/w3    3    6    26    14  
Rustam Bignov   7k    RU    74Ch    8-/w3    17+/w6    9+/w4    13+/w9    2-/w3    3    6    26    14  
Anna Mikhajlova   10k    RU    74Ch    12-/w3    13-/w7    19+/w8    10+/w3    11+    3    6    24    14  
Daniil Podbolotov   12k    RU    74Ch    6+/b3    1-/b11    12+/w2    4-/b3    5-/b3    3    5    31    11  
Polina Polovinkina   13k    RU    74Ch    4+/b3    3-/b3    6-/b4    2-    18+/w6    3    5    30    10  
10 Oxana Bignova   14k    RU    74Ch    3-/b3    5+/b5    4-/b4    7-/b3    15+/w3    3    5    29    10  
11 Alexandr Reshetnikov   11k    RU    74Ch    1-/b10    15+/w6    3-/b1    18+/w8    7-    3    5    29    8  
12 Matvej Zhukov   15k    RU    74Ch    7+/b3    2-/b2    8-/b2    5-/b5    20+/w2    3    5    28    10  
13 Alena Semenova   18k    RU    74Ch    23+/b1    7+/b7    14+/b2    6-/b9    3-/b7    2    5    27    14  
14 Kirill Korotovskikh   15k    RU    74Ch    15+/w2    4-/b5    13-/w2    21+/w4    16+    2    5    23    12  
15 Lev Kosatov   19k    RU    74Ch    14-/b2    11-/b6    22+/w2    17+/b2    10-/b3    2    4    23    8  
16 Varvara Melkobrodova   16k    RU    74Ch    0-    24+/w4    5-/b6    19+/w4    14-    2    4    22    7  
17 Sofia Sergeeva   16k    RU    74Ch    20+/w2    6-/b6    18-/w5    15-/w2    25+/w5    2    4    21    7  
18 Alisa Paramonova   20k    RU    74Ch    29+    20+/b3    17+/b5    11-/b8    9-/b6    1    4    20    10  
19 Ilnar Urukbaev   20k    RU    74Ch    22+    23+/b2    7-/b8    16-/b4    29+    1    4    19    9  
20 Artem Serjapin   19k    RU    74Ch    17-/b2    18-/w3    26+/w2    25+/w3    12-/b2    2    4    19    6  
21 Anna Sergeeva   20k    RU    74Ch    0-    27+/w1    23+/b2    14-/b4    26+    1    4    17    9  
22 Alexej Grebenjuk   20k    RU    74Ch    19-    30+/w2    15-/b2    23+/b3    24+/b1    1    4    16    8  
23 Anna Gasnikova   19k    RU    74Ch    13-/w1    19-/w2    21-/w2    22-/w3    30+/w6    2    3    19    2  
24 Vasilij Turuk   20k    RU    74Ch    26+    16-/b4    25-/w1    27+/w1    22-/w1    1    3    17    6  
25 Ivan Kuchin   20k    RU    74Ch    30+/w1    29+/b1    24+/b1    20-/b3    17-/b5    0    3    15    7  
26 Egor Zotov   20k    RU    74Ch    24-    31+/w2    20-/b2    28+/w3    21-    1    3    15    4  
27 Nina Muryzhnikova   20k    RU    74Ch    28+/w1    21-/b1    31+/w1    24-/b1    32+/w3    0    3    11    4  
28 Lidia Muryzhnikova   20k    RU    74Ch    27-/b1    32+/w1    29+/b3    26-/b3    31+    0    3    9    3  
29 Sofia Ishaljova   20k    RU    74Ch    18-    25-/w1    28-/w3    32+/w4    19-    1    2    14    0  
30 Iljas Urukbaev   20k    RU    74Ch    25-/b1    22-/b2    32+/w1    31+    23-/b6    0    2    11    1  
31 Anna Kudrjashova   20k    RU    74Ch    32+/w1    26-/b2    27-/b1    30-    28-    0    1    11    0  
32 Matvej Ignatjev   20k    RU    74Ch    31-/b1    28-/b1    30-/b1    29-/b4    27-/b3    0    0    11    0  

          source: www.europeangodatabase.eu      powered by: www.build4.eu